Oshova dynamická meditace

Vhodné i pro začátečníky,  povedeme Vás. 

U většiny meditací je potřeba sedět v klidu a tichu. Pro většinu z nás je to však téměř nemožné. V klidu se totiž naplno projeví naše nahromaděné napětí. To je třeba uvolnit, aby došlo k uvolnění naší vnitní síly. 

 

 

Images-32

OSHO Dynamická meditace je rychlou a intenzivní cestou k proražení starých, hluboce zakořeněných vzorců v naší mysli. Díky této meditaci můžete zažít svobodu, pozorování, klid a ticho, které jsou schované uvnitř vás. Dynamická meditace byla zamýšlena pro brzké ráno, kdy se podle Osha „celá příroda probouzí, noc odchází a slunce vystupuje na oblohu a vše je bdělé a přítomné.“

"Být přirozený znamená se uvolnit. A k nalezení pravdy nepotřebujeme nic jiného, než se naprosto uvolnit." Osho 

Meditace trvá hodinu a má 5 fází. Oči jsou po celou dobu meditace zavřené. Můžete ji dělat o samotě, ale může mít ještě větší účinek, pokud ji děláte ve skupině.

První fáze: 10 minut

Dýchejte chaoticky nosem, dech je intenzivní, hluboký, rychlý, bez rytmu, bez dechového vzorce – koncentrujte se na výdech. Tělo se o nádech postará samo. Dech by měl vcházet hluboko do plic. Dýchejte tak rychle a prudce, jak můžete, až se doslova sami stanete dechem. Používejte přirozené pohyby těla k vybudování vaší energie. Vnímejte, jak stoupá, ale nevypouštějte ji během první fáze.

Druhá fáze: 10 minut

Vybuchněte! … Nechte ze sebe vyjít vše, co chce ven. Následujte své tělo. Dejte mu svobodu vyjádřit vše, co potřebuje. Totálně se zblázněte. Křičte, plačte, skákejte, kopejte, tancujte, zpívejte, smějte se, házejte sebou kolem.. dělějete vše co cítíte. Nic nezadržujte, udržujte své tělo v pohybu. Nedovolte mysli, aby cokoliv ovlivňovala. Vědomě se zblázněte. Buďte v tom naplno.

Třetí fáze: 10 minut

Skákejte s rukama vzpaženýma nad hlavou a se zvukem mantry “Hu! Hu! Hu!” vycházejícím z co největší hloubky. Dopadejte na celou plochu chodidel a nechte zvuk mantry udeřit do svého sexuálního centra v pánvi. Dejte do toho vše.

Čtvrtá 

fáze: 15 minut

Zamrzněte tak jak jste, v jakékoli pozici se nacházíte. Nijak neupravujte pozici svého těla. Zakašlání, pohyb, cokoliv co uděláte, naruší tok energie a celé úsilí bude ztraceno. Buďte svědkem všeho, co se s vámi děje.

Pátá fáze: 15 minut

Vyjádřete hudbou a tancem vše, co ve vás je. Užívejte si své živosti.

S sebou: pohodlné oblečení na převlečení (zapotíme se, sprcha a ručníky k dispozici)

Termín:  pátek 9:30-11:00

Max.počet účastníků: 7

Místo konání: Lunata , Michnova 1621, Praha 11

Cena: 300 Kč

Instrukce k této meditaci jsou převzaté z www.osho.com.

Rezervace

pátek 9:30-11:00
Jméno:
Telefon:
Email:
Souhlas se zpracováním osobních údajů.
Souhlas se zpracováním údajů. Tyto údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Vaše data budou používána v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas nám poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoliv písemně odvolat na emailu: info@lunata.cz. Vaše údaje slouží k rezervaci služeb.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a sedm 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

telefon

704 053 743

info@lunata.cz

---sociální sítě---

https://www.facebook.com/pg/Lunata-Praha-737368396443841/services/?ref=page_internal

Možné způsoby platby:

- hotově

- na úet

- stravenky 

.