Kurz kraniosakrální terapie I a II

 

Kurz kraniosakralní terapie I. a II.

Stazeny-soubor-2

Aktuální volné termíny :  

                                           červen 2021. .... volná místa

                   

Kurzy kraniosakrální terapie jsou rozděleny do tří částí.  Již absolvováním kranio I. a II. je možné úspěšně metodu používat. Poslední část Kranio III. je rozšiřující doplnění, v praxi se však používá jen v určitých, specifických případech.

Kraniosakrální terapie, v překladu lebko-křížová terapie, je velmi účinnou jemnědotykovou regenerační, relaxační a především autoregulační metodou vhodnou k léčbě i prevenci nemocí, a to v důsledku odstraňování prvotních příčin. Je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Ošetření je vhodné pro celé spektrum psychosomatických potíží, se kterými si současná medicína neví rady. Při této metodě se pracuje na lebce, trupu i končetinách. 

Odborným provedením této techniky umožníme organismu návrat zpět do rovnováhy. Změny nastávají na úrovni jak fyzické, tak duševní. Využití kraniosakrální terapie je opravdu pestré. Pomáhá při těchto obtížích: 

•   veškeré potíže psychosomatického původu 
•   bolest (zad, hlavy, migrény) 
•   odblokování traumat uložených v podvědomí, 
     odstraní se nejen potíže ale i jejich pravá příčina 
•   poruchy spánku 
•   poúrazové stavy 
•   deprese 
•   chronická únava 
•   hyperaktivita, poruchy učení 
•   závratě, porucha rovnováhy 
•   úzkostné stavy 
•   hormonální poruchy 


A tímto výčtem zdaleka nejsme u konce. Bližší info zde

Na kurzech je kladen důraz na práci s energií, se sebou samým i s klientem. Díky malému počtu účastníků je možno vést výcvik zcela individuálně s přihlédnutím na momentální znalosti a zkušenosti. Soustředíme se zejména na praxi. Zároveň se plně věnujeme blokům, nefunkčním přesvědčením, která nám brání ve vnímání či volnému průchodu energie v našem těle i v těle klienta.  Během kurzu věnujeme velkou pozornost práci na sobě i přístupu ke klientům.

Na kurzu se seznamíte s pohledy na kraniosakralní terapii z pohledu klasické medicíny, duchovního hlediska, učení starých kultur, čínské medicíny apod. Dozvíte se, jak souvisí Dech života s kraniosakralní terapií, jak pracovat s projevy Dechu života na svém i klientově těle. Probereme rozdílnost přístupů kraniosakrální osteopatie a biodynamiky. Podíváme se i na užitečnost kraniosakralní terapie v oblasti osobního růstu, transformace a duševní hygieny. 

V ceně kurzu je zahrnuta i supervize po ukončení kurzu- konzultace i případné zopakování praktické části kraniosakralní terapie s lektorkou. 

Kurz není vhodný pro uživatele antidepresiv. Užívání v minulosti konzultujte s  lektorkou. 

Kurzem vás provede lektorka Daniela, která je s kraniosakrální terapií v každodenním kontaktu a ve své praxi patří mezi vyhledávané terapeuty. 
Absolvováním kurzu 1 a 2 již lze úspěšně techniku používat v praxi.

Počet hodin: 36

Cena: 11800 Kč, z toho záloha 2000 Kč

(záloha je nevratná, lze však domluvit případně jiný termín kurzu, pokud byste nemohli na daný kurz nastoupit) 

 

S sebou: přezůvky, pohodlné oblečení bez silné gumy v pase, ideálně legíny, teplejší ponožky, psací potřeby, doporučuji kromě jídla i oříšky a čokoládu 

K dispozici čaj, káva, Caro,  indukční vařič a horkovzdušná trouba pro ohřev jídla, lednička, varná konvice, sprcha.

Časový harmonogram: 1.-3.den 9:00-cca 18 hod.   

                                         4.den 9:00- cca 16 hod 

Pro mimopražské možnost přespání přímo ve studiu. Bližší info a rezervace : Daniela, info@lunata.cz

Kurzy jsou pořádány i individuálně, minimální počet účastníků : 2, maximální 4 , termín je po předchozí domluvě (4 dny za sebou nebo dva víkendy).

Reference

Tomáš: U Daniely jsem absolvoval kurz kraniosakralní terapie letos v lednu. Od té doby se mi stále usazují nabyté poznatky a dojmy a také už mám za sebou několik vlastních terapií " na ostro". Všechny s pozitivním výsledkem. 

Proto chci i touto cestou  Daniele za kurz poděkovat. Byl velmi intenzivní, ale vedený profesionálně, s individuálním přístupem a v přátelské atmosféře. Velmi mi vyhovoval malý počet účastníků i důraz na praktický nácvik. Osobně jsem mohl opakovaně vnímat, jak silný efekt a přínos má tak nenápadná a jemná terapie. A nyní již i pro mé klienty. Kurz, vedený Danielou, jednoznačně doporučuji. 

Zuzana: Jsem vděčná náhodě, která mě zavedla na 4 denní kurz kraniosakralní terapie u paní Daniely. S laskavým, zkušeným přístupem ve velmi útulném prostředí mi bylo báječně. Danielko děkuji. 

Šárka: 

Měla jsem možnost prožít s Danielou 4 dny na kurzu kraniosakrální terapie. Přestože to byl můj už druhý kurz krania a tušila jsem o co jde, kurz s Danielou naprosto otočil moje vnímání kraniosakralní terapie. Danielin kurz je opravdu individuální a ona se pečlivě věnuje vysvětlení každého hmatu - vysvětlí, ukáže, nechá vyzkoušet na sobě a dá zpětnou vazbu. 

Co je ale podle mě zásadní, že se hodně věnuje vysvětlení přístupu ke klientovi a také přístupu k terapii z pohledu terapeuta. Daniela umí pracovat s energií a s emocemi, umí naslouchat, je lidská a vtipná. Strávila jsem 4 dny v prostředí bezpečného sdílení názorů a pocitů, což pro mě bylo velice inspirativní a hodně jsem se o sobě dozvěděla. Z kurzu odcházím s pocitem, že můžu kranio dělat a těším se na své klienty. 

Pavla:

Ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz kraniosakralní terapie. Je úžasné, jak ve 4 dnech se pod tvým vedením dá naučit, na vnímat, pocítit a prožít tolik nového a obsahujícího, zároveň si připomenout, že to vlastně víme a v sobě máme, jen se tomu otevřít. Celý kurz byl zároveň velmi silný a transformační proces a jsem za to velmi vděčná. Je jasné, že na kurz k tobě jsou přivedeni právě ti, kteří jsou připraveni v daný čas vše zvládnout a příprava od tebe a celý proces je to, co potřebují, aby mohli terapeuticky již hned po kurzu začít pomáhat lidem. Děkuji ti za vše a určitě pokračuj s takto koncipovanými kurzy. Mohu všem, kteří cítí to volání, vřele doporučit. 

Aleš: 

Pracuji s energií nějakou dobu. Od Daniely jsem se dozvěděl o kraniosakralní terapii. Přihlásil jsem se na kurz a můžu říct, že se naplnilo moje očekávání. Prožil jsme krásné 4 dny, kde jsem s enaucil využívat energii lépe. I moji vnímavější klienti zjistili, že moje přikládání rukou je efektivnější. Daniela vše krásně vysvětlila a plně se nám věnovala. Kurz vřele doporučuji. 

Rezervace kurzu CST

Jméno a příjmení:
Telefon:
Email:
KURZ KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE: mám zájem o
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a sedmnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

telefon

704 053 743

info@lunata.cz

---sociální sítě---

https://www.facebook.com/pg/Lunata-Praha-737368396443841/services/?ref=page_internal

Možné způsoby platby:

- hotově

- na úet

- stravenky 

.