Kurz kraniosakrální terapie I a II

 

Kurz kraniosakralní terapie I. a II.

Stázeny-soubor-2

                         


Kurzy kraniosakrální terapie I a II , v malé skupině 2-6 účastníků, nebo individuální (1 účastníka, s velkým důrazem na praxi, vám umožní úspěšně tuto metodu využívat. 

Na kurzech je kladen důraz na práci s energií, se sebou samým i s klientem. Díky malému počtu účastníků je možno vést výcvik zcela individuálně s přihlédnutím na momentální znalosti a zkušenosti. Soustředíme se zejména na praxi. Zároveň se plně věnujeme blokům, nefunkčním přesvědčením, která nám brání ve vnímání či volnému průchodu energie v našem těle i v těle klienta.  Během kurzu věnujeme velkou pozornost práci na sobě i přístupu ke klientům.

Na kurzu se seznamíte s pohledy na kraniosakrální terapii z hlediska klasické medicíny, duchovního hlediska, učení starých kultur, čínské medicíny apod. Dozvíte se, jak souvisí Dech života s kraniosakrální terapií, jak pracovat s projevy Dechu života na svém i klientově těle. Probereme rozdílnost přístupů kraniosakrální osteopatie a biodynamiky. Podíváme se i na užitečnost kraniosakrální terapie v oblasti osobního růstu, transformace a duševní hygieny. 

V ceně kurzu je zahrnuta i supervize po ukončení kurzu- konzultace i případné zopakování praktické části kraniosakrální terapie s lektorkou. Kurzem ale vše zdaleka nekončí, i po kurzu jsme nadále v kontaktu a máte možnost se potkávat s dalšími absolventy kurzu, využívat prostor ve studiu pro získání praxe, či konzultovat s lektorkou.

Kurzy kraniosakrální terapie jsou rozděleny do tří částí.  Již absolvováním kranio I. a II. je možné úspěšně metodu používat. Poslední část Kranio III. přes dutinu ústní, je rozšiřující doplnění, v praxi se však používá jen v určitých, specifických případech- KST III u nás nevyučujeme.

Kraniosakrální terapie, v překladu lebko-křížová terapie, je velmi účinnou jemnědotykovou regenerační, relaxační a především autoregulační metodou vhodnou k léčbě i prevenci nemocí, a to v důsledku odstraňování prvotních příčin. Je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Ošetření je vhodné pro celé spektrum psychosomatických potíží, se kterými si současná medicína neví rady. Při této metodě se pracuje na lebce, trupu i končetinách. 

Odborným provedením této techniky umožníme organismu návrat zpět do rovnováhy. Změny nastávají na úrovni jak fyzické, tak duševní. Využití kraniosakrální terapie je opravdu pestré. Pomáhá při těchto obtížích: 

•   veškeré potíže psychosomatického původu 

•   bolest (zad, hlavy, migrény) 
•   odblokování traumat uložených v podvědomí, 
     odstraní se nejen potíže ale i jejich pravá příčina 
•   poruchy spánku 
•   poúrazové stavy 
•   deprese 
•   chronická únava 
•   hyperaktivita, poruchy učení 
•   závratě, porucha rovnováhy 
•   úzkostné stavy 
•   hormonální poruchy 


A tímto výčtem zdaleka nejsme u konce. Bližší info zde

Pro koho je kurz vhodný?

Pro každého koho si přitáhne, předchozí zkušenost s KST není nutná, stejně tak širší znalosti anatomie apod.

Kurz není vhodný pro uživatele antidepresiv. Užívání v minulosti konzultujte s  lektorkou.

Absolvování kurzu v době těhotenství doporučujeme konzultovat s lektorkou.Cena

Skupinový kurz 2-6 účastníků ve vypsaných termínech : 11800 Kč, z toho záloha 2000 Kč 

Individuální kurz: 14800,-, z toho záloha 2000,-     (jeden účastník)            

Od ledna dochází ke zdražení kurzů: Skupinový 12500,- 

                                                     Individuální 15500 ,-  

            

  

Uhrazení zálohy při rezervaci termínu online-  viz níže- kartou nebo převodem, doplatek na kurzu 

(záloha je nevratná, lze však domluvit případně jiný termín kurzu, pokud byste nemohli na daný kurz z vážných důvodů nastoupit)  

Rezervace kurzu je platná v momentě uhrazení zálohy.

Kurz je zakončen certifikátem.

Co s  sebou?

 přezůvky, pohodlné oblečení bez silné gumy v pase, ideálně legíny, teplejší ponožky, psací potřeby, doporučujeme kromě jídla i oříšky a čokoládu 

Jídlo

Jídlo vlastní, využít můžete ledničku, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubu, indukční vařič pro ohřev jídla, varnou konvici. 

K dispozici je čaj, káva, Caro.

V blízkosti je večerka, Albert, vietnamská restaurace (doporučujeme, výborně vaří, velké porce, jídlo s sebou nebo v příjemném prostředí restaurace), případně lze využít dovoz jídla. 

Časový harmonogram

1.-3.den 9:00-cca 18 hod      

4.den 9:00- cca 16 hod (podle počtu účastníků, nejpozději v 18 hod) - závěrečná práce na klientech

polední pauza na oběd, kratší pauzy dle potřeby

Přespání

Za dobrovolný příspěvek je  pro mimopražské možnost přespání přímo ve studiu - rozkládací křeslo (peřiny i povlečení k dispozici). Je třeba domluvit předem.  Sprcha a ručníky též k dispozici. 

Parkování

V ulici Michnova a okolních ulicích. 

Vchod do studia Lunata je z boku paneláku.

Kurzem vás provede lektorka Daniela, která je s kraniosakrální terapií v každodenním kontaktu a ve své praxi patří mezi vyhledávané terapeuty. 


Bližší info a rezervace : Daniela, info@lunata.cz , tel:  704 053 743

Kurzy jsou pořádány i individuálně - jeden účastník, termín dle domluvy.

Minimální počet účastníků ve skupinové výuce : 2, maximální 6 , vypsané termíny nebo dle domluvy. 

Rezervace a uhrazení zálohy na kurz

Aktuální volné termíny :

                        7.-8.1.+14.-15.1.2023

intenzivní:  12.-15.1.2023

Rezervace kurzu online: v rezervačním systému zvolte v  kalendáři zvolte den začátku kurzu, kteroukoliv hodinu. 

Nebo přímo přes email: info@lunata.cz nebo na telefonu 707 053 743.

Individuální kurz ( s výběrem vlastního termínu) nelze rezervovat online. 

Bližší info a rezervace individuálního kurzu: Daniela, info@lunata.cz , tel:  704 053 743

 Individuální kurzy- volné termíny v lednu 2023

Reference

Tomáš:

U Daniely jsem absolvoval kurz kraniosakralní terapie letos v lednu. Od té doby se mi stále usazují nabyté poznatky a dojmy a také už mám za sebou několik vlastních terapií " na ostro". Všechny s pozitivním výsledkem. 

Proto chci i touto cestou  Daniele za kurz poděkovat. Byl velmi intenzivní, ale vedený profesionálně, s individuálním přístupem a v přátelské atmosféře. Velmi mi vyhovoval malý počet účastníků i důraz na praktický nácvik. Osobně jsem mohl opakovaně vnímat, jak silný efekt a přínos má tak nenápadná a jemná terapie. A nyní již i pro mé klienty. Kurz, vedený Danielou, jednoznačně doporučuji. 

Zuzana:

Jsem vděčná náhodě, která mě zavedla na 4 denní kurz kraniosakralní terapie u paní Daniely. S laskavým, zkušeným přístupem ve velmi útulném prostředí mi bylo báječně. Danielko děkuji. 

Šárka: 

Měla jsem možnost prožít s Danielou 4 dny na kurzu kraniosakrální terapie. Přestože to byl můj už druhý kurz krania a tušila jsem o co jde, kurz s Danielou naprosto otočil moje vnímání kraniosakralní terapie. Danielin kurz je opravdu individuální a ona se pečlivě věnuje vysvětlení každého hmatu - vysvětlí, ukáže, nechá vyzkoušet na sobě a dá zpětnou vazbu. 

Co je ale podle mě zásadní, že se hodně věnuje vysvětlení přístupu ke klientovi a také přístupu k terapii z pohledu terapeuta. Daniela umí pracovat s energií a s emocemi, umí naslouchat, je lidská a vtipná. Strávila jsem 4 dny v prostředí bezpečného sdílení názorů a pocitů, což pro mě bylo velice inspirativní a hodně jsem se o sobě dozvěděla. Z kurzu odcházím s pocitem, že můžu kranio dělat a těším se na své klienty. 

Pavla:

Ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz kraniosakralní terapie. Je úžasné, jak ve 4 dnech se pod tvým vedením dá naučit, na vnímat, pocítit a prožít tolik nového a obsahujícího, zároveň si připomenout, že to vlastně víme a v sobě máme, jen se tomu otevřít. Celý kurz byl zároveň velmi silný a transformační proces a jsem za to velmi vděčná. Je jasné, že na kurz k tobě jsou přivedeni právě ti, kteří jsou připraveni v daný čas vše zvládnout a příprava od tebe a celý proces je to, co potřebují, aby mohli terapeuticky již hned po kurzu začít pomáhat lidem. Děkuji ti za vše a určitě pokračuj s takto koncipovanými kurzy. Mohu všem, kteří cítí to volání, vřele doporučit. 

Aleš: 

Pracuji s energií nějakou dobu. Od Daniely jsem se dozvěděl o kraniosakralní terapii. Přihlásil jsem se na kurz a můžu říct, že se naplnilo moje očekávání. Prožil jsme krásné 4 dny, kde jsem se naučil využívat energii lépe. I moji vnímavější klienti zjistili, že moje přikládání rukou je efektivnější. Daniela vše krásně vysvětlila a plně se nám věnovala. Kurz vřele doporučuji. 

Valika

V čase keď som objavila kurz kraniosacr.terapie u Danielky vedela som, že som na spávnej ceste. Moje dojmy mi otvorili nově pochopenie sveta, prijímať s láskou a dóverou všetko čo nám život ponúka. Prijať tmu azároveň svetlo a byť v súlade s Jednotou a se svojom srdcom. Som nesmierne vďačná za hlboké poznanie, že čokoĺvek odmietame a sme v rozpore, zároveň si to priťahujeme. Tento kurz bol skelý, že sme si precvičovali praktické veci a úplne sme si odhalovali svoje traumata až na kosť. S láskou píšem že čokoĺvek sa deje, každý sme malou kvapkou v spoločnom oceáne, aby sme prešli temnou búrkou a zároveň zažili nádherné východy a západy nad oceánom. 

Darja

Kurz kraniosakrální terapie od Daniely otevírá duši, srdce, posouvá člověka dál. Jsem šťastná a vděčná, že mi vesmír poslal tento prožitek do cesty. Daniela je neuvěřitelná bytost schopná všeho. Ví, kdy je správný čas mlčet, nebo naopak, kdy říct dané moudro. Zárověň dokáže s lehkostí předat praktické informace , které jsou potřebné a užitečné. A za to a mnohem víc ti Danielo, moc děkuji.

Markéta

Já jsme ty a ty jsi já. Děkuji. Vesmíru, Lásce, životu, za sílu. Je tu pro nás. Pro mne. I pro Tebe. Naučila jsem se přijímat. Naučila jsem se dávat. Teď to ještě zpracuji, A když bych ještě potřebovala, tak vím, kam si přijít pro radu. Něco se otevřelo. :)

Eva

Danielka je krásná, kouzelná, uzdravující, mateřská, obdarovaná. Děkuji, že jsem tu mohla být, pochopit, otevřít a vypustit. Krása. 

Katka (individuální kurz)

"Pokus se nám líbil a rádi bychom si ho zopakovali" Tohle jsme psali v protokolu o laborkách ve škole a nikdy si pokus nezopakovali. Tento kurz se naprosto vymyká všemu, co jsem ve své praxi zažila, a to lektorkou počínaje, přes obsah, způsob vedení, prostředí a pomocníky. 

Ač jsme tu byly jen my dvě, měla jsem pocit, že je nás tu daleko víc. Cítím nesmírnou vděčnost, že jsem došla až sem a našla učitele a způsob, který se mnou na 100% souzní. Takže pokus si tentokrát hodlám zopakovat a ne jednou. 

Danielko, je mi ctí, že jsem tě poznala  a děkuji ti za dny strávené ve studiu Lunata, za tvou přítomnost a za všechno, cos mi předala. Opravdu mi to mění život. 

"Děkuji za velmi intenzivní dva víkendy, které jsem strávila s Danielou. Dny plné inspirace, překvapivých pocitů a extrémního uvolnění. Mimořádný zážitek, který jsem si přála. "

"Velice silný zážitek s Danielou pracovat a učit se. Děkuji"

"Moc děkuji, nemám slov"

"Sled doteků, plynutí a přirozenost lidské moudrosti mě přinesli zpět domů. Děkuji, Danielo"

"Milá a úžasná Danielko, z celého srdce Ti děkuji za nádherné 4 dny, děkuji ti za to, též jsi se se mnou podělila o Tvé zkušenosti, že celý kurz vedeš s ohromnou láskou, pochopením, s klidem a intuicí. Jsem šťastná, že jsem Tě potkala a už navždy jsi se zapsala do mého života. Děkuji ti úžasná ženo."

"Danielko, vytvořila jsi prostor, kde se pro mě zastavil čas. Zastavil se proto, abych se setkala sama se sebou a svými dary. Tvoje tvorba je puclik do skládačky, který mi chyběl. Poznala jsem svoje tělo z jiné perspektivy. Jsi moudrý průvodce ke světlu. Jsem vděčná za naše setkání. " 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

telefon

704 053 743

info@lunata.cz

---sociální sítě---

https://www.facebook.com/pg/Lunata-Praha-737368396443841/services/?ref=page_internal

Možné způsoby platby:

- hotově

- na úet

- stravenky 

.