Kurz kraniosakrální terapie I a II

 

Kurz kraniosakralní terapie I. a II.

Stazeny-soubor-2

Aktuální volné termíny :  4.-7.2. 2921 1 volné místo

                                            4.-7.3.2021 3 volná místa

Kurzy kraniosakrální terapie jsou rozděleny na tři části do tří víkendových celků. Již absolvováním kranio I. a II. je možné úspěšně metodu používat. Poslední část Kranio III. je rozšiřující doplnění, v praxi se však používá jen v určitých případech.

Kraniosakrální terapie, v překladu lebko-křížová terapie, je velmi účinnou jemnědotykovou regenerační, relaxační a především autoregulační metodou vhodnou k léčbě i prevenci nemocí, a to v důsledku odstraňování prvotních příčin. Je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Ošetření je vhodné pro celé spektrum psychosomatických potíží, se kterými si současná medicína neví rady. Při této metodě se pracuje na lebce, trupu i končetinách. 

Odborným provedením této techniky umožníme organismu návrat zpět do rovnováhy. Změny nastávají na úrovni jak fyzické, tak duševní. Využití kraniosakrální terapie je opravdu pestré. Pomáhá při těchto obtížích: 

•   veškeré potíže psychosomatického původu 
•   bolest (zad, hlavy, migrény) 
•   odblokování traumat uložených v podvědomí, 
     odstraní se nejen potíže ale i jejich pravá příčina 
•   poruchy spánku 
•   poúrazové stavy 
•   deprese 
•   chronická únava 
•   hyperaktivita, poruchy učení 
•   závratě, porucha rovnováhy 
•   úzkostné stavy 
•   hormonální poruchy 


A tímto výčtem zdaleka nejsme u konce. Bližší info zde

Na kurzech je kladen důraz na práci s energií, se sebou samým i s klientem. Díky malému počtu účastníků je možno vést vycvik zcela individuálně s přihlédnutím na momentální znalosti a zkušenosti. Soustředíme se zejména na praxi. 

Pro mimopražské je možnost přespání přímo ve studiu. K dispozici je vybavená kuchyně s možností ohřevu jídla.

Kurzem vás provede lektorka Daniela, která je s kraniosakrální terapií v každodenním kontaktu a ve své praxi patří mezi vyhledávané terapeuty. 
Absolvováním kurzu 1 a 2 již lze úspěšně techniku používat v praxi.

Počet hodin: 36

Cena: 9800 Kč, z toho záloha 2000 KčBližší info a rezervace : Daniela, info@lunata.cz

Kurzy jsou pořádány i individuálně, minimální počet účastníků : 2, maximální 4 , termín je po předchozí domluvě (4 dny za sebou nebo dva víkendy).

Reference

Tomáš: U Daniely jsem absolvoval kurz kraniosakralní terapie letos v lednu. Od té doby se mi stále usazují nabyté poznatky a dojmy a také už mám za sebou několik vlastních terapií " na ostro". Všechny s pozitivním výsledkem. 

Proto chci i touto cestou  Daniele za kurz poděkovat. Byl velmi intenzivní, ale vedený profesionálně, s individuálním přístupem a v přátelské atmosféře. Velmi mi vyhovoval malý počet účastníků i důraz na praktický nácvik. Osobně jsem mohl opakovaně vnímat, jak silný efekt a přínos má tak nenápadná a jemná terapie. A nyní již i pro mé klienty. Kurz, vedený Danielou, jednoznačně doporučuji. 

Zuzana: Jsem vděčná náhodě, která mě zavedla na 4 denní kurz kraniosakralní terapie u paní Daniely. S laskavým, zkušeným přístupem ve velmi útulném prostředí mi bylo báječně. Danielko děkuji. 

Rezervace kurzu CST

Jméno a příjmení:
Telefon:
Email:
KURZ KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE: mám zájem o
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a patnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

telefon

704 053 743

info@lunata.cz

---sociální sítě---

https://www.facebook.com/pg/Lunata-Praha-737368396443841/services/?ref=page_internal

Možné způsoby platby:

- hotově

- na úet

- stravenky 

.