Borelioza

Images

Boreliozu přenáší maličký upír, což poukaze na to, že se nechceme zabývat drobnými ukazatali problémů, které máme, především agresivních emocí, toho, co nás rozčiluje, zlobí, vadí nám to. Vědomě i nevědomě agresi potlačujeme a nemoc nám to přijde ukázat. Borelioza je nemoc jater, související se vztahem (postojem) k agresivitě. 

Borelioza je výzva sledovat povrchové konflikty až do hloubky, vypořádat se s tématy, které jsou na nervy. Netrvat na svých zásadách a pravdách, pochopit, že každý máme svou pravdu. 

Je třeba  pochopit druhé jako učitele. Co nám na druhých vadí, štve nás, je Vaše téma k uzdravováníl. Tito lidé k nám přicházejí pro náš posun. Máme se na ně proto zlobit? Nebo zvolíme vděčnost za to, že nám to přišli ukázat?

Pokud člověk vnímá chování druhých jako špatné, chová se v duchu principu oko za oko, zub za zub, soudí druhé a odsuzuje, hodnotí, píchá do druhých tak i jeho něco píchne (klíště).

Borelioza je zánětlivé onemocnění, které může zastavit jen Láska, se kterou budeme přistupovat k druhým. Láska, tolerance, shovívavost je cesta k vyléčení.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

telefon

704 053 743

info@lunata.cz

---sociální sítě---

https://www.facebook.com/pg/Lunata-Praha-737368396443841/services/?ref=page_internal

Možné způsoby platby:

- hotově

- na úet

- stravenky 

.